






Kuvat Kriselda edit by me
Huppari // Bik Bok
Hame // Nelly.com
Kengät // Zara
Aurinkolasit // Gucci
Laukku // Chanel
Uusi Stockmann Magazine lanseerattiin tänään brunssin ja muotinäytöksen merkeissä. Kiiruhdin tapahtumaan tänä aamuna hupparissa, hameessa ja koroissa. Kiitoksia Stockmann ihanasta aamusta. Suosittelen tutustumaan uuteen lehteen, joka on täynnä muotia, herkkureseptejä ja kauneustutoriaaleja. Lehdessä on myös kiinnostavia ihmisiä, joiden koteihin ja tyyleihin pääsee tutustumaan. Stockmann tarjoaa lehden ilmaiseksi asiakkailleen. Lehti on aina lehti ja itse tykkään enemmän lukea juttuja ja katsella kuvia lehdestä kuin netistä.
Seuraavaksi istahdan hammaslääkärin tuoliin. Not nice! Onneksi minulla on hyvä ja ymmärtäväinen hammaslääkäri 😀
xx Didem
4 Responses
Ihania kuvia! Mistä toi sun valkoinen paita on?
Paita on Bikbokin 🙂 Se on ihana ja mukava päällä. Suosittelen.
Heips! Olin keikalla, itseasiassa viereisessä aitiossa sun kanssa! Hymyilin sulle nopeastikkin, mutta rohkeus ei riittäny sanoa mitään. Hymyilit kyllä lämpimästo takas. Näytit kauniilta! Oon itseasiassa se tyttö, joka laitteli sulle stailauksesta sähköpostii.
No heippa! Siis mullahan nousi jäätävä kuume tuon keikan jälkeen..kirjoitin just postauksenkin aiheesta. Mutta siis mitä mitä ?? Sä olet ollut siinä vieressä, etkä sanonut mitään..eikä. Olis ollut täydellinen hetki jutella. 🙂 Me kaikki tytöt kyllä nautittiin täysin rinnoin keikasta, kuten varmasti huomasit…hahah. Hei jatketaan juttua sähköpostitse. Hyvä kun kirjoitit! xx